Naše služby:

Internet
Určitě znáte Internet a občas či běžně jej používáte.Možná je pro vás Internet stejně nepředstavitelná záležitost, jako bylo před pár lety každodenní používání mobilních telefonů našimi dětmi. V obou případech vězte, že byť se to dnes nezdá, přijde den, kdy bude Internet stejně běžnou a nezbytnou záležitostí jako právě mobilní telefony. Proto Vám již dnes přinášíme přehled možností jedinečné prezentace Vaší firmy na Internetu.

Jak to běžně chodí
Pokud máte např. firmu s názvem Zámeček a budete si chtít nechat vytvořit vlastní Internetové www stránky většinou se nevyhnete následujícím krokům:
1.Vytvoření Internetových stránek jako takových - U odborné firmy zadáte naprogramování stránek zahrnující grafický návrh, úpravu textů, vložení fotografií, atd. Cena je většinou smluvní a může se pohybovat od 2.000,- Kč u velmi jednoduchých zadání až po profesionální provedení v částkách převyšujících 40.000,- Kč.
2.Registrování názvu v Národním registru domén - Musíte si zaregistrovat název Internetových stránek (jejich internetovou adresu). Pokud ji chcete mít například ve tvaru www.zamecek.cz, bude Vás tato registrace jednorázově stát 500,- Kč a poté budete muset každý rok uhradit obnovovací poplatek 800,- Kč.
3.Umístění Internetových stránek na Internet - Máte vytvořené stránky, máte jejich název a nyní je potřebujete umístit na Internet, aby byly přístupné všem uživatelům. Tato služba bohužel rovněž není zadarmo. Společnosti, která Vám pronajme alespoň minimální internetový prostor zaplatíte 800,- Kč ročně. Pokud budete mít větší stránky s množstvím fotografií, může se tato cena blížit i k 2.500,- Kč ročně.

Co Vám nabízíme my
Se stejnou firmou Zámeček a stejným požadavkem na vytvoření internetových stránek můžete přijít také za námi. My Vám:
1.Vytvoříme samotné Internetové stránky - Vyberete si pouze zda chcete Economy, jednodušší stránky (obvykle jedno zobrazení) za 600,- Kč, nebo Standard, tedy složitější prezentaci s množstvím odkazů a fotografií za 2.600,- Kč. Pokud budete chtít řešení šité na míru, potom Vám nabídneme Extra stránky s jedinečným grafickým a designovým zpracováním za 6.600,- Kč.
2.Provedeme registraci názvu - Díky našemu obsáhlému katalogu a dlouhodobým zkušenostem máme trvale registrovanou doménu. Není proto potřeba nic víc registrovat. Bezplatně Vám poskytneme internetovou adresu ve tvaru www.zamecek.kamzajit.cz
3.Umístíme Internetové stránky na Internet - Vaše nové stránky umístíme na Internet do prostoru katalogu KAMzajit.cz. Dle Vašich potřeb a požadavků se postaráme i o aktualizaci dat, textů a fotografií. Za tuto službu zaplatíte 300,- , 450,- nebo 600,- Kč za rok (dle zvoleného programu).

Cenový přehled
Přehledná tabulka srovnávající kompletní ceny Internetových stránek:

Economy Standard Extra
Jednodušší stránky s jednou stranou a několika fotkami. Složitější prezentace s množstvím odkazů a fotografií. Stránky s jedinečným grafickým a designovým zpracováním.
reference:
restaurace
penzion
reference:
www.pernik.kamzajit.cz
www.ucetnictvi.kamzajit.cz
reference:
www.adut.cz
www.substratyknor.kamzajit.cz
www.grafolain.kamzajit.cz
cena: 600,- cena: 3.600,- cena: 6.600,-
Roční úhrada za správu údajů a internetovou adresu www.vasefirma.kamzajit.cz:
cena: 300,- cena: 450,- cena: 600,-© KAMzajit.cz