Naše služby:

Proč existuje KAMzajit.cz?
Znáte to. Jste v cizím městě a prostě chcete někam vyrazit. Ale nevíte kam! Kde to zjistit? Na internetu je plno informačních serverů, ale většina jen na regionální úrovni. Než je najdete, než se v nich zorientujete, to je na dlouho.
Proto je tu KAMzajit.cz. Zde se postupně rodí databáze restaurací, klubů, diskoték, kin, divadel, muzeí, hradů a mnohých dalších zajímavostí. Hledání je jednoduché, stačí si vybrat město a v něm už vše najdete.
Už nemusíte zdlouhavě hledat, stačí si pamatovat jednu adresu www.kamzajit.cz. Protože všude je kam zajít, jen vědět, jak to najít.. a teď už to víte!

Čím chce být KAMzajit.cz?
Server KAMzajit.cz vám chce přinášet přehledný seznam podniků, zařízení a možných aktivit pro volný čas. Prostě mnoho možností kam zajít posedět, zatančit, poznat, bavit se. Vše tříděno podle měst a obcí.
Výhodou je, že zde v jednotném systému a na jedné internetové adrese najdete odkazy na podniky po celé České republice. To by vám mělo usnadnit hledání a hlavně ušetřit čas strávený na internetu.
Vyhledávání je jednoduché. Buď si vyberete město přímo v seznamu měst. Nebo pomocí mapy, určíte region a v něm už přímo požadované město nebo obec.

Jak používat KAMzajit.cz?
Používání KAMzajit.cz je jednoduché. Na mapě nebo pomocí rejstříku si vyhledáte město či obec, o které chcete mít informace. Zde najdete údaje přehledně roztříděny do osmi kategorií. Následující příklady Vám vše přiblíží:

Úvodní strana:Mapa kraje:Výpis podniků v městě či obci:

© KAMzajit.cz